Jiletli Tarak Saç Sakal Düzleştirici Kırık Toplama Tarağı - 2 Adet Jiletli

Stok: 96


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Jiletli Tarak Saç Sakal Düzleştirici Kırık Toplama Tarağı - 2 Adet Jiletli

Ürün Özellikleri :
1 adet tarak, içerisinde 2 adet hediye jiletle gönderilir.
Standart yaprak jilet takılabilir tasarıma sahiptir. Çok rahatlıkla bulabileceğiniz modeldir.
Ölçüler : U 17 CM X 2,8 cm jilet kısım genişliği

GENİŞ KULLANIM ALANI :Uzun veya kısa saçlı bayanlar, erkekler ve hatta çocuklarda dahi kullanılabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 2 taraflı , her yüzey farklı kesme boyutu sunar.

YÜKSEK PERFORMANS : Saç kesme taraklarımız, saçları kısaltmayı, şekillendirmeyi ve incelmeyi kolaylaştıran ayrık uçlarla tasarlanmıştır, güvenlik korumalı tıraş makinesi cildi çizilmeye karşı korur, saçları şekillendirmek ve kesmek için kullanılabilir.


ÇİFT KENARLI BIÇAKLAR : 2 farklı yüzeyle,ince ve kalın saç kesme ve şekillendirme için kullanılabilir.

GÜVENLİ SAÇ KESİCİ: Saçları kısaltmak, şekillendirmek ve inceltmek için jiletli taraklar kullanılır. Güvenlik korumalı tıraş bıçağı cildi çizilmekten korur.

ÇİFT FONKSİYONLU SAÇ KESME TARAKLARI: Çift fonksiyonlu saç tarakları, saçları bir tarafta tarar ve alır, diğer tarafta ise keser. Saç inceltme kesme tarakları hem kadınlar hem de erkekler için uygundur, uzun ve kısa saçlar, kalın ve ince saçlar veya kıvırcık ve düz saçlarla iyi çalışabilir, saçlarınızı evde kolayca kesip kısaltabilirsiniz, iç paslanmaz çelik bıçaklar onları güvenli hale getirir, kafa derinize ve ellerinize zarar vermez, ayrıca çocuklarınız için saç kesmek için pratik araçlardır

KULLANIMI VE DEĞİŞTİRİLMESİ ÇOK KOLAY : Saç tıraş makinesi tarakları tararken saçınızı kesebilir ve şekillendirebilir, kısa sürede yeni ve çekici bir görünüm elde etmenize yardımcı olur, yanlarda itme blokları ile tasarlanmıştır, kolayca itebilir ve kapakları açabilir, daha sonra eski bıçakları değiştirebilir, bu da onları temizlemeyi kolaylaştırır

TAŞINABİLİR BOYUT : Hafif ve taşınabilir, ev, seyahat ve iş gezisi kullanımı için uygundur, günlük yaşamınız için çok kolaylık sağlar, onları çantalarınıza koyabilir ve istediğiniz zaman kullanabilirsiniz 

Paket İçeriği:

1 Adet Jiletli tarak

2 adet jilet

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu 509 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile birlikte e-ticarette 2023 yılı brüt cirosu 500.000 TL'yi geçen tüm satıcılarımızın e-Fatura Uygulaması'na geçiş yapmaları zorunlu hale gelmiştir. Birfatura 'dan kampanyalı başvuru için iletişim kurabilirsiniz.

 

Nisan Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4