Tırnak Baskı Aparatı Silikon Başlıklı Stamper Transfer French Baskı Aparatı

Stok: 95


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Tırnak Baskı Aparatı Silikon Başlıklı Stamper Transfer  French Baskı Aparatı

1: Kullanımdan önce: Yeni silikon baskı kafası fabrikadan çıktığında ince bir tabaka yağ lekesine sahip olacaktır.Kullanmadan önce bir kağıt havluyla silmek daha iyidir. Yumuşak kaşe polisajdan sonra da kullanılabilir.Mat olarak parlatılan baskı kafası daha güçlü bir adsorpsiyon kuvvetine sahiptir ve transfer zorluğunu azaltır.Cilalama gerekli değildir, ancak kişisel kullanıma göre belirlenebilir.

2: Kullanımda: Yumuşak kaşe ve sertlik çalışma yöntemleri farklıdır.Model üzerindeki kalıbı yakalarken transfer gücüne dikkat edin.Yumuşak damgayı kullanmak için şablonun üzerinde hafifçe yuvarlamanız yeterlidir.Aşırı bastırmayınız

3: Kullanımdan sonra: Yumuşak damganın lekelenmesi kolaydır ve etkili temizleme yöntemi bantla aktarmaktır.Temizledikten sonra baskı kafasının yüzeyi çok temiz olacaktır.

Paket İçeriği :

1 Adet Baskı Aparatı Stamper

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, bereketli, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4