6 Başlıklı Pilli Yenidoğan Bebek Çocuk Yetişkin El Ayak Tırnak Törpüsü Manikür Seti

Stok: 89


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

6 Başlıklı Pilli Yenidoğan Bebek Çocuk Yetişkin Tırnak Törpüsü Manikür Seti 

 

Ürün: Tırnak törpüsü, malzeme: Plastik, renk: Yeşil,Pembe,Sarı  pil: 1 adet aaa ince pil (dahil değildir). . Koyu pembe başlık 0-6 ay, mor başlık 6-12 ay, yeşil başlık 12 ay üstü, sarı başlık yetişkin (ince), açık pembe yetişkin (kalın), beyaz başlık cilalama (parlatma)için kullanılabilir.

Bu başlıklar bebeklerin ve yetişkinlerin ihtiyaçlarını rahatça karşılamaktadır. Bebeğinizin yüzünü çizmesini önlemek için tırnaklarının köşelerini kolayca törpüleyebilirsiniz.

Bebeğinizin küçük ayak tırnaklarını ve el tırnaklarını güvenli ve hızlı bir şekilde törpüleyip cilalayabilir, parlatabilir ve şekillendirebilirsiniz.

Parmak etlerine veya yumuşak tırnaklara zarar vermez. Tırnak törpüsü ile bebeğinizin tırnaklarını güvenli ve yumuşak bir şekilde keserek çizilmekten koruyun. Hafif ve kompakt tasarımı ile daha rahat bir kullanım sağlamaktadır.

Pil takmak için tırnak törpüsünü avucunuzun içine alıp sağa sola hareket ettirerek kapağını kolayca açabilir ve pilini yerleştirebilirsiniz. Pilini taktıktan sonra kapağını yerine oturtarak tersyönde çeviriniz. Artık tırnak törpüsünü çalıştırabilirsiniz.

Sessiz motoru sayesinde bebekleriniz uyurken tırnaklarını kesebilirsiniz.

Paket içeriği:

1 adet tırnak törpü makinası,

3 adet bebek törpü başlıkları

 2 adet yetişkin törpü başlıkları

 1 adet parlatma törpü başlık olmak üzere toplam 6 adet törpü başlığı bulunmaktadır

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu 509 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile birlikte e-ticarette 2023 yılı brüt cirosu 500.000 TL'yi geçen tüm satıcılarımızın e-Fatura Uygulaması'na geçiş yapmaları zorunlu hale gelmiştir. Birfatura 'dan kampanyalı başvuru için iletişim kurabilirsiniz.

 

Nisan Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4