Silikon Yanmaz Yapışmaz Pişirme Matı 40*30 Cm Fırın Kağıdı -Hamur Açma Matı

Stok: 81


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Silikon Yanmaz Yapışmaz Pişirme Matı 40*30 Cm Fırın Kağıdı -Hamur Açma Matı

Silikon Yanmaz Yapışmaz Pişirme Matı 40*30 Cm Kendinden Yağlı Fırın Kağıdı Hamur Açma Matı Silikon Fırın Silpatı-Yıkanabilir Kendinden Yağlı Silikon Pişirme-Hamur Açma Matı

Sürekli Kullanım Silikon Fırınlanabilir Kendinden Yağlı Pişirme matı ile fırında patates, tavuk, balık, kurabiye, kırmızı et vb gıdalarınızı yağ kullanmadan sağlıklı bir şekilde pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Silikon fırınlanabilir pişirme matı yağlı zemine sahip olması sayesinde üzerinde kolayca yapışma yapmadan hamur açabilirsiniz. Silikon mat bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliğe sahiptir.

Ölçü : boy: 30cm - en: 40cm

Paket İçeriği :

1 Adet Fırın Mati Silikon

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, bereketli, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4