Masa Kenarı Çanta Askı Aparatı Katlanabilir Sevimli Hayvan Figürlü Askı

Stok: 76


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Masa Kenarı Çanta Askı Aparatı Katlanabilir Sevimli Hayvan Figürlü Askı 

 

Dekoratif Desenli Masa Kenarı Çanta Askı Aparatı

Küçük ama çok pratik bir ürün olarak karşımıza çıkan masa kenarı çanta askısı hem kullanışlı olması hem de dekoratif olması ile dikkat çekiyor.

 Çoğu zaman çanta asacak yer bulmakta zorlanırız.  Artık masaya kolayca tutunan taşlı pratik askılar ile bu sorunu çözebileceksiniz.

 Bu pratik portatif çanta askısı hanımların "Çantamı nereye yerleştireyim?" sorununu çözüyor, kolayca çantanızın içerisinde taşınıyor.

 Dekoratif çanta askısı ek olarak  anahtarlık görevi de görüyor.

Katlandığında sadece  çember şeklini alan pratik askı çantada yer kaplamıyor.

 Masa kenarı dekoratif çanta askısı açıldığında ise ortasındaki kısım masanın yüzeyine tutunurken, kancasına çantanızı kolaylıkla asabilirsiniz.

 Dekoratif çanta askısını ofiste, restoran, cafe'de çantanızı masanın kenarına asın, gözünüz arkada kalmasın. Aynı zamanda anahtarlarınız da aynı askıda yeralsın.

 Masa kenarı askısını kullanmak istediğinizde açmanız ve üst kısmını masaya koymanız yeterlidir.

 Çanta askısı, çantanın kendi ağırlığıyla birlikte masa ile iyice bütünleşir ve de çantanız güvende olur. 

Dekoratif desenli masa kenarı çanta askısını el çantası, sırt çantası, alışveriş poşetler, ceket ve montlar gibi asmak istediğiniz her şey için kullanabilirsiniz. Farklı Renk ve hayvan figürlerinde mevcut olup, gönderimlerde buna göre farklılıklar oluşabilir.

Ürün Özellikleri:

-Alt kısmındaki kaplama sayesinde masadan düşmez.
-10 kg`ye kadar taşıma kapasitesi vardır.

Kenarlar metal malzemeden üretilmiştir.

Ürün Ölçüleri :

Kapalı Hali : 7,5 cm * 5 cm

Açık Hali : 11 cm * 5 cm 

Max yüzey kalınlığı : 3,5 cm 

 

İçeriği :


-1 Adet Çanta Asma Aparatı

 

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu 509 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile birlikte e-ticarette 2023 yılı brüt cirosu 500.000 TL'yi geçen tüm satıcılarımızın e-Fatura Uygulaması'na geçiş yapmaları zorunlu hale gelmiştir. Birfatura 'dan kampanyalı başvuru için iletişim kurabilirsiniz.

 

Nisan Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4