20 gr Kedi Otu Matatabi Kedi Tozu Gümüş Asma

Stok: 94


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

20 gr Kedi Otu Matatabi  Kedi Tozu

Kedi Otu Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Kedi sahipleri için tam olarak bir nimet olarak bilinen kedi otu, kedilerin gelişim sürecine oldukça faydalı bir üründür. Birçok kedi, kedi otunun kokusundan fazlasıyla haz alır. Kedi otu genellikle kedileri belirli nesnelere alıştırmak için kullanılır. Mesela kediniz için yeni bir yatak aldıysanız ve onu bu yatağa alıştırmak istiyorsanız, aldığınız yatağın üzerine bir miktar kedi otu sıkarak kedinizin ilgisini çekebilirsiniz. Kokuyu alan ve ilgisi çekilen kedi, yatağının üzerinde çok daha fazla zaman geçirecektir. Bunu yaparken kedinizin uyku saatlerinde uygulamanızı tavsiye edebiliriz. Bu sayede kediniz, uykusu geldiği zaman yatağına geçecek ve bir süre sonra sürekli orada uyumaya alışacaktır. Bunun dışında kedi otu, kedilerin tuvalet eğitimlerinde de sık sık kullanılır. Tuvaletini kum kabına yapmaya alıştırmak için, aynı şekilde kedi otunu kum kabının içine ya da etrafına uygulayabilir; kedinizin tuvalet eğitimine yardımcı olabilirsiniz.

Silvervine Kedileri Nasıl Etkiler?

Btikinin etkileri genellikle 5 ila 30 dakika kadar sürmektedir.

Kedilerde yuvarlanma, oyun oynama gibi eğlenceli davranışlar ile etkisi göstermektedir.

Yoğun biçimde yalama, salya akıtma gibi etkiler de görülmekte ve normal kabul edilmektedir.

toz oyuncağın iç kısmına saklanır ve etrafa kokusunu verir.

Kedilerin.bu tozu ağız yoluyla tüketmesinde bir sakınca yoktur. Toz aynı zamanda ev yapımı kedi maması yapımında da kullanılabilir.

 

Paket İçeriği : 

 

1 Adet 20 gr Kedi Otu Matatabi  Kedi Tozu

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Bayram dolayısı ile sipariş gönderimleri 15 Nisan Pazartesi yapılmaya başlanacaktır.

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, bereketli, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Ramazan Bayramınızı kutlarız.

Mart Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4