Tavuk Parçalama Aparatı -Köz Patlıcan Biber Parçalayıcı -Tavuk Tiftikleme Didikleme Aparatı

Stok: 88


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Tavuk Parçalama Aparatı -Köz Patlıcan Biber Parçalayıcı -Tavuk Tiftikleme Didikleme Aparatı

Mutfakta zaman kazanmak ve yemek hazırlığınızı kolaylaştırmak için ideal bir çözüm: Tavuk Parçalama Aparatı!

Bu pratik alet, tavuk, patlıcan, biber ve daha fazlasını hızlıca parçalamanıza yardımcı olur. Hızlı ve Etkili Parçalama Tavuk, patlıcan veya biberi parçalamak artık zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor.

Bu aparat, birkaç saniye içinde istediğiniz şekilde parçalamanıza olanak tanır. Yemek hazırlığınızı hızlandırır.

Mutfak İşlerinizi Kolaylaştırır Tavuk parçalama aparatı, mutfak işlerinizi daha kolay hale getirir. Tavukları tiftiklemek veya sebzeleri hazırlamak için mükemmel bir yardımcıdır.

 Kullanımı Kolay ve Temizlemesi Basit Aletin kullanımı son derece basittir ve temizlemesi de sorunsuzdur.

Pratik mutfak aksesuarları arasında vazgeçilmez bir yer edinir. Tavuk Parçalama Aparatı ile mutfakta daha fazla zaman kazanın ve yemeklerinizi hızlıca hazırlayın.

Bu kullanışlı araç, mutfak işlerinizi daha da keyifli hale getirecek.

Ölçü : 20 cm x 5 cm

Kullanışı : Ürünü içine koyduktan sonra üst kapağını kapatıp, tutma kollarından tutup sağ sol yaparak malzemeleri parçalayabilirsiniz.

Paket İçeriği : 1 Adet Pratik Parçalama Aparatı

 

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu 509 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile birlikte e-ticarette 2023 yılı brüt cirosu 500.000 TL'yi geçen tüm satıcılarımızın e-Fatura Uygulaması'na geçiş yapmaları zorunlu hale gelmiştir. Birfatura 'dan kampanyalı başvuru için iletişim kurabilirsiniz.

 

Nisan Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4