Katlanabilir Plastik Nihale Isıya Dayanıklı Tencere Tava Altlığı Yer Kaplamaz Nihale

Stok: 98


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Katlanabilir Nihale Isıya Dayanıklı Tencere Altlığı Yer Kaplamaz Nihale

 

Evinizin mutfağını daha organize ve temiz tutmak için mükemmel bir çözüm arıyorsanız, katlanabilir nihale tam size göre!

Bu pratik altlık, tencere ve tavalarınızı korumak için ideal bir seçenektir. Ayrıca katlanabilir tasarımı sayesinde depolama açısından son derece kullanışlıdır.

Katlanabilir tencere altlığı, yemek yaparken sıcak tencerelerin veya tavaların mutfak tezgahınızı veya masanızı çizmesini önler.

 Ayrıca tencerelerinizi daha iyi bir şekilde organize eder ve yerden tasarruf sağlar.

Ölçü :  açık hali 19 cm

 

Paket İçeriği :1 Adet katlanır nihale

 

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu 509 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile birlikte e-ticarette 2023 yılı brüt cirosu 500.000 TL'yi geçen tüm satıcılarımızın e-Fatura Uygulaması'na geçiş yapmaları zorunlu hale gelmiştir. Birfatura 'dan kampanyalı başvuru için iletişim kurabilirsiniz.

 

Nisan Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4