Pratik Tost Yağlama Aparatı -Tereyağı Saklama Ölçme Yayma Ve Kesme Aparatı

Stok: 98


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Pratik Tost Yağlama Aparatı -Tereyağı Saklama Ölçme Yayma Ve Kesme Aparatı

 

 

Tereyağı Saklama, Ölçme, Yayma ve Kesme Aparatı. , tereyağınızı bozulmadan sağlıklı bir şekilde saklamanıza ve düzenli bir şekilde el değmeden kullanmanıza olanak sağlar.

,200, 250 ve 350 gr gibi kozalak tereyağları ile kova içinde satılmakta olan tüm tereyağları için doluma ve kullanıma uygundur.

Kullanımı oldukça basittir

paketinden çıkardığınız tereyağını hazneye yerleştirdikten sonra mekanizmayı kolayca döndürerek tereyağını hazneden istediğiniz ölçüde çıkarabilir ve istediğiniz gramajda kesebilirsiniz.

ürünümüz, yemeklerinizi lezzetli bir şekilde yapabilmeniz için tereyağını gramajlı olarak kullanmanıza olanak sağlayan basit ve anlaşılır şekilde dizayn edilmiştir. Kek, kurabiye gibi ölçü gerektiren tariflerinizde ürün üzerinde belirtilen gramaj ibarelerinden faydalanabilirsiniz.

Ön kısımda bulunan paslanmaz çelik tel, tereyağınız ne kadar soğuk olursa olsun basit bir döndürme hareketi ile el değmeden istenilen ölçüde dilimler.

Tereyağını tost, bazlama gibi pek çok yiyecekte pratikçe sürerek kullanmak, ButterCut tereyağı aparatı ile çok kolay ve zevkli hale gelecektir.

oldukça kolay bir şekilde sökülebilir kompakt yapıda üretilmiştir. Tüm parçalarını kullanımdan önce ve sonra bulaşık makinesinde güvenle yıkayabilirsiniz tereyağı yapısı bozulmadan buzdolabında kullanıma hazır şekilde saklanabilir.

Gıda temasına uygundur. Yüksek kalite BPA içermeyen geri dönüştürülebilir ABS hammadde ile gıdaya uygun dayanıklı paslanmaz çelik telden üretilmiştir.

Ürün çapı 7,2 cm, ürün uzunluğu 13 cm.dir.

Paket İçeriği : 1 Adet tereyağ saklama kabı

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu 509 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile birlikte e-ticarette 2023 yılı brüt cirosu 500.000 TL'yi geçen tüm satıcılarımızın e-Fatura Uygulaması'na geçiş yapmaları zorunlu hale gelmiştir. Birfatura 'dan kampanyalı başvuru için iletişim kurabilirsiniz.

 

Nisan Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4