Servikal Boyun Masaj Yastığı –Masaj Boyun Traksiyon Desteği

Stok: 0


Barkod:


Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Servikal Boyun Masaj Yastığı –Masaj Boyun Traksiyon Desteği

 

Omuzlar ve boyun için Masaj Yastığı Bütün gece normal yastık olarak kullanılamaz

 

Boyun Kıvrımlı Yastık. Ergonomik C eğrisi formu, insan servikal omurgasına uyduğu için mükemmel bir çekiş yastığı sağlar. Yatandığınızda, daha kapsamlı boyun çekişi için dikey, yatay ve kavisli esneme sağlar omurgayı destekleme kullanıcıların iyi omurga duruşunu korumalarına yardımcı olmak ve boynun C şeklindeki eğrisini geri kazanması

 

bazı yerler baş ve boyuna odaklanır. Hafif esneme, boyun için destek sağlayar

 

 Kanepeler, yataklar ve yoga matları dahil olmak üzere hem yumuşak hem de sert yüzeylerde ve iç ve dış mekan düz zeminlerde kullanılabilir.

 

Kullanıcıların çalışma sırasında veya seyahat ederken boyun yorgunluğunu hafifletmek için boyun gergisini kullanmalarını daha rahat hale getirmek için.

 

 Personel, ofis çalışanları, öğrenciler, kamyoncular ve uzun süre başlarını eğmesi gereken herkes için idealdir.

 

NASIL KULLANILIR. 10 dakika boyunca uzanabileceğiniz veya oturabileceğiniz sakin bir yer bulun. Bu bir yatak, kanepe, zemin veya yatar yere yapılabilir. Cihazın boyun desteğini boynunuzun ortasına yerleştirin. Hafif çekişle başlayın (başınızın altında dışbükey taraf). Boynunuz için en rahat pozisyonu bulmak için cihazınızı hafifçe omurganızı yukarı ve aşağı doğru ayarlayın. Ellerinizi başınızın yanına koyun ve dizlerinizi bükün. Rahat olana kadar boynunuzun desteğin içine daha derin gömülmesini sağlayın.. Desteğin duruşunuzu nasıl güçlendirdiğini düşünün. Gerektiğinde pozisyonunuzu tekrar üstlenebilirsiniz. Yeni egzersizlerde olduğu gibi yavaş başlayın. 5 dakika boyunca nazik destek seviyesini kullanın, ardından 5 dakika daha kullanıp kullanamayacağınızı tekrar düşünün. Konfor seviyenizi kademeli olarak artırın. Daha fazla boyun desteğine (başınızın altında içbükey taraf) ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız güçlü çekişli boyun desteğini kullanın. NOT: Kaslarınız ve eklemleriniz yeni pozisyonlara uyum sağladığından ilk başta az rahatsızlık yaşayabilirsiniz. sorun varsa, cihazı kullanmayı bırakın ve sağlık sağlayıcınıza danışın. Bu ürün su geçirmezdir. Bir koku varsa, genellikle ev veya sağlık sektöründe kullanılan sıvı sabun veya sıcak su kullanın ve 24 ila 48 saat boyunca iyi havalandırılan bir alana koyun. pembe veya mavi renkte gönderilir.

Ölçü : 20x 15x12

Paket İçeriği : Servikal Boyun Masaj Yastığı –Masaj Boyun Traksiyon Desteği

 

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, bereketli, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4