8 Kancalı Askı Çok Fonksiyonlu Ahşap Kemer Kravat Eşarp Dolap Askısı

Stok: 91


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

8 Kancalı Askı Çok Fonksiyonlu Ahşap Kemer Kravat Eşarp Dolap Askısı

 

malzeme: Ahşap + Paslanmaz çelik

 Boyut: 28x19 cm  Kalınlık: 1,2 cm  Renk: gösterildiği gibi , ahşap renkleri farklılık gösterebilir. ağırlık: yaklaşık 150g

 Kullanım durumu: giysiler, kravatlar, çantalar, kemerler, şapkalar vb.

Özellikler:

1. Aynı anda 8 kemeri veya 8 elbise saklamak için 8 kanca ile tasarlanmıştır, bu da sınırlı depolama alanını serbest bırakır ve dolabınızda daha fazla depolama alanı yaratır.

2. Pürüzsüz yüzeylere sahip paslanmaz çelik kancalar paslanmaya karşı dayanıklı, dayanıklıdır ve giysilerinize zarar vermez.

 3. 360 derece dönebilen askı, aksesuarları bağlarken veya monte ederken ekstra kolaylık sağlar.

 4. Kravatlar, tişörtler, kombinezonlar, eşarplar, şapkalar ve kolyeler dahil olmak üzere çeşitli aksesuarları saklamak için dolabınız için kompakt bir askı.

Paket şunları içerir: 1Adet  Askı

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu 509 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile birlikte e-ticarette 2023 yılı brüt cirosu 500.000 TL'yi geçen tüm satıcılarımızın e-Fatura Uygulaması'na geçiş yapmaları zorunlu hale gelmiştir. Birfatura 'dan kampanyalı başvuru için iletişim kurabilirsiniz.

 

Nisan Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4