3 Adet Spiral Şekilli Aromaterapi Dağıtıcı Rattan Sopa- Ev Dekor Şişe - Koku Yağı Ahşap Difüzör Çubuk

Stok: 99


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Kamış Difüzör Çubukları, Dalgalı Spiry Doğal Rattan Kamış Koku Difüzörü Yedek Yedek Uçucu Yağ Difüzörleri için Çubuklar, Vazo Süsü, 28 cm

Zarif el işçiliği, ev kokusu dekorasyonu için ideal. Parfümleri yaymak ve ailenizi daha güzel hale getirmek için kullanılabilir.

 

Hızlı emilir ve kokuyu iyi dağıtır. Yaşam alanınıza koku eklemenin en etkili yolu. Kullanırken doğru sıvı ve miktar saz seçin; Kullanmadığınızda kuru bir yerde saklayın.

Diğer farklı şekil ve rattan'ın çapları ile uçuculuk ve görüş hissi için farklı etkileri olacaktır.

 

Sadece kamış çubuklarını difüzör şişesine koyun, yağ sazlara doyurur ve sazları dışarı atar, koku havaya bırakır. Kokuyu yoğunlaştırmak için sazları haftada bir kez ters çevirin. En iyi sonuç için ayda bir kez kamış çubuklarını değiştirin.

 

Çabuk emilir ve kokuyu iyi dağıtır. Yaşam alanlarımıza koku katmanın en etkili yolu.

Diğer şekiller ve farklı çaplardaki rattanlar, farklı buharlaşma ve görme duyusu etkilerine sahip olacaktır.

Kamış çubuklarını difüzör şişesine yerleştirmeniz yeterlidir, yağ kamışlara doyacak ve kamışları karıştırdıkça aromayı havaya salacaktır. Kokuyu yoğunlaştırmak için sazları haftada bir kez kısın.

 

 En iyi sonuçları elde etmek için kamış çubuklarını ayda bir değiştirin.Kullanırken doğru sıvıyı ve kamış miktarını seçin; Kullanılmadığı takdirde kuru bir yerde saklayın.

 

Paket İçeriği : 3 Adet Spiral Çubuk

Paket içeriğinde sadece çubuklar mevcuttur, oda kokusu yoktur.

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Bayram dolayısı ile sipariş gönderimleri 15 Nisan Pazartesi yapılmaya başlanacaktır.

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, bereketli, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Ramazan Bayramınızı kutlarız.

Mart Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4