1 Adet Katlanabilir Konteyner Saklama Kapaklı Plastik Tekerlekli Oyuncak – Çamaşır –Mutfak Banyo

Stok: 99


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

1 Adet Katlanabilir Konteyner Saklama Kutusu Kapaklı Plastik Tekerlekli Oyuncak – Çamaşır –Mutfak Banyo Organizer

 


Kapaklı Kapaklı Katlanır Saklama Kutusu, kurulum gerektirmeyen katlanabilir bir saklama kutusudur. Kullanılmadığı zaman düz katlanır ve gerektiğinde parçaları bir araya getirmek yaklaşık 10 saniye sürer

Katlanabilir Saklama Kutusunun altına dört adet kullanımı kolay tekerlek yerleştirilmiştir ve üst kapakta tekerleklere uyacak şekilde dört oluk vardır ve kutuların birbirine sıkıca istiflenmesini sağlar
 

【Çok Fonksiyonlu】 Katlanır saklama kutusu çok yönlüdür, mutfak organizasyonu, dolap organizatörü, köpek maması saklama kabı, çamaşır odası organizasyonu, oyuncak depolama vb. Olarak kullanılabilir.

【Katlanabilir ve Kurulum Gerektirmez】katlanabilir ve kurulum gerektirmeyen saklama kutusu, düz katlanmasını sağlar, parçaları bir araya getirmek sadece yaklaşık 10 saniye sürer, talimat veya alet gerekmez, montajı kolay katlanabilir kutu.

【İki Açma Yolu】 Üst kapak ve ön kapılarla, eşyalara farklı yönlerden erişmeyi kolaylaştırır. Dahili ön kapı, kapıyı kilitlemek ve kilidini açmak için kilitlenir. Renkler farklılık gösterebilir.

 

【İstiflenebilir ve Taşınabilir】 Sağlam, kokusuz ve dayanıklı, dayanıklı ve ağır hizmet tipi PP malzemeden yapılmıştır. Altta 4 tekerlek ve üst kapakta 4 oluk inşa edilmiş, sola ve sağa hareket etmeyi ve kutuları sabit bir şekilde istiflemeyi sağlar.

 Adı: katlanır istiflenebilir saklama kutusu
Malzeme: Plastik
Renk: beyaz, sarı
Genişleme sonrası boyut: yaklaşık 48.5*30.5*30.5 cm/19*12*
Boyutu: 48.5*30.5*11.5 cm/19*12*4.5
ürün Listesinde:

1 * katlanabilir plastik saklama kutusu

 

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu 509 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile birlikte e-ticarette 2023 yılı brüt cirosu 500.000 TL'yi geçen tüm satıcılarımızın e-Fatura Uygulaması'na geçiş yapmaları zorunlu hale gelmiştir. Birfatura 'dan kampanyalı başvuru için iletişim kurabilirsiniz.

 

Nisan Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4