Teleskobik Saplı Çekçek Yersil Kauçuk Uçlu Uzun Saplı Su Çekici- Duş -Cam -Araba -Banyo Silecek

Stok: 99


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Teleskobik Saplı Çekçek Yersil Kauçuk Uçlu Uzun Saplı Su Çekici- Duş -Cam -Araba -Banyo Silecek

KAUÇUK BAŞLI

 Zemin sileceği, zemini çizmeyen ve herhangi bir pürüzsüz yüzeyden su, toz ve yağ lekelerini etkili bir şekilde çıkarabilen yumuşak ve dayanıklı bir kauçuk bıçak tasarımına sahiptir. Silecek süpürgesinin temizlenmesi kolaydır.

 

Geniş alan temizliği

zemin için silecek süpürgesi, daha fazla temizlik alanını kaplayan ve ev işlerinin verimliliğini artıran 49 cm genişletilmiş silikon başlığı kullanır. Zemin silecek süpürgesinin çarpışma önleyici kenar tasarımı, mobilyalarınızı veya duvarlarınızı çizilmelere karşı koruyabilir.

 

360° ESNEK DÖNÜŞÜ

360° dönen bir kafa ile uzun saplı silecek, ulaşılması zor köşeleri kolayca temizleyebilir. Pencere silecek kafası, köşe boşluklarını etkili bir şekilde temizleyebilen ve size derinlemesine temizlik sağlayan bıçak şeklinde bir tasarıma sahiptir.

 

73-110 cm  arası AYARLANABİLİR UZUN SAP

Zemin için silecek tutamağı uzunluğu gerektiği gibi ayarlanır bu da sırt ağrısını azaltmak için eğilmeden temizlemenizi sağlar. Asma delikli zemin sileceği yıkayıcısının saklanması kolaydır.

 

Çok amaçlı zemin: Büyük silecek sadece zeminleri, pencereleri, duvarları, tezgahları vb. etkili bir şekilde temizlemekle kalmaz, aynı zamanda tüyleri ve evcil hayvan kürklerini de kolayca temizler. Ev tipi silecek banyo, mutfak, duş odası, garaj, havuz ve daha fazlasını temizlemek için idealdir.

Ölçü :

Başlık Kısmı : 49 cm

Sap Kapalı hali :70 cm

Sap Açık Hali :110 cm

Paket İçeriği :1 Adet Teleskobik Saplı Çekpas Yersil

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Haziran Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir,

E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. 

Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4