3 Adet Sevimli Hayvan Figürlü Poşet Klipsleri Hava Geçirmez Mutfak ve Gıda Torbası Mandalı

Stok: 99


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

3 Adet Sevimli Hayvan Figürlü Poşet Klipsleri Hava Geçirmez Mutfak ve Gıda Torbası Mandalı

Bunlar ne kadar sevimli? Bu sevimli yemek çantası klipsleriyle kilerinize neden biraz eğlence ve işlev katmıyorsunuz? Evinizde parlak, renkli ve çok sevimli klipler görmeye bayılacaksınız.

 

Tazeliğe Kilitlemek İçin Hava Geçirmez - Bu eğlenceli yonga klipsleriyle artık bayat çipler yok. Kağıt torbalar, plastik torbalar, kiler veya dolap için mükemmeldir. Evinize sevimli bir görünüm katarken cips, simit ve diğer yiyeceklerinizi mühürleyecektir.

 

Mükemmel Şekil ve Boyut - Kiler yonga klipslerimiz yuvarlak kenarlara ve küçük eller için mükemmel boyuta sahiptir. Her set, harika bir değer olan 10 klips ile birlikte gelir ve ihtiyacınız olduğunda size doğru miktarda atıştırmalık klipsi verecektir. Asla yeterli hava geçirmez çanta klipsine sahip olamazsınız.

 

Çok Kullanım Alanı - Kağıt klips olarak kullanılabilen renkli, ağır hizmet tipi klipsler, notları bir arada tutmak, havlu klipsi veya çamaşır ipine asmak için kullanılabilir. Harika parti hediyeleri ve hayatınızdaki hayvan severler için harika bir hediye fikridir. Renk desenler karışık olarak gönderilir.

 

Ölçü : 5 x 5 cm

Paket İçeriği : 3 Adet Poşet Kapatma Klipsi

 

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Haziran Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir,

E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. 

Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4