24 Adet Mutfak Banyo Dolapları için Raf Yapıcı - Yapışkanlı Raf Seviye Ayarlayıcı Tutucu Aparatlar

Stok: 88


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

24 lü Mutfak Banyo Dolapları için  Raf Yapıcı - Yapışkanlı Raf Seviye Ayarlayıcı Tutucu Aparatlar


yüksek kaliteli güvenli malzeme abs den üretilmiştir , güçlü yapıştırma malzemesi, kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü.
 

güçlü yük kapasitesi: küçük boy ve büyük yük taşıma kapasitesi , güçlü yapışkanlık, 15-20 kg kapasiteye kadar yük taşır

kurulumu kolay: hiçbir alet gerektirmez, dekoratif şık yapıda duvarınıza mobilyalarınıza zarar vermez, sadece fayans, duvar, dolap, ayakkabı rafları, dolaplar, buzdolabı, kitaplık bölmesi gibi güçlü kenarları , dayanak kısmı olan nesneler için kullanılır

kendinden yapışkanlı: tahtayı tırnaksız olarak destekleyin. Arkadaki koruyucu film 'i soyun ve pürüzsüz bir yüzeye yapıştırın. Birkaç saniye içinde kurulabilir. Yapışkan kanca herhangi bir iz bırakmadan çıkarılabilir.24 saat boyunca kullanmayınız
 

raf destek çerçevesi, dolap rafları malzemeleri, dolabı, vitrin, kitap rafı, mutfak, katı ahşap, plastik, cam plaka, ve benzeri bölüm desteği için kullanılabilir

Şeffaf yapışkanlı raf tutucu aparatı sayesinde dolap içi raflarınızın yerlerini rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Kırılan vidası düşen rafınız varsa çivi derdi olmadan ürününüzü bu ürün sayesinde orjinal bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kurulumu kolay: alet gerektirmez, dekoratif duvarınıza zarar vermez, fayans, duvar, dolap, ayakkabı rafları, kitaplık bölmesi gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Renk: Şeffaf
Malzeme: plastik  

Paket İçeriği :
24 adet  gardırop bölücü tutucu Şeffaf Yapışkan Aparat

 

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan
Yukarı Git

Gelir İdaresi Başkanlığı'nın yayınlamış olduğu 509 Sıra No'lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile birlikte e-ticarette 2023 yılı brüt cirosu 500.000 TL'yi geçen tüm satıcılarımızın e-Fatura Uygulaması'na geçiş yapmaları zorunlu hale gelmiştir. Birfatura 'dan kampanyalı başvuru için iletişim kurabilirsiniz.

 

Nisan Faturalarının tamamı kesilmiştir. E-postalar gönderilmiştir, E-Faturaları sistem sırasıyla göndermektedir. Faturası ulaşmayanlar iletişim kurup talep ederlerse tekrar gönderilecektir.

 

 

 

Son 3 ayda işlem yapmayan, sipariş vermeyen, Dropshipping Paketi almamış üyelikler askıya alınacaktır ya da silinecektir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4