2 Adet Mobilya Duvar Sabitleyici - Yatak Baza Başlığı Sabitleme- Ses- Titreşim Önleyici Aparat

Stok: 97


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

2 Adet Mobilya Duvar Sabitleyici, Yatak Baza Başlığı Sabitleme, Ses, Titreşim, gıcırtı Önleyici Aparat

 

Ayarlanabilir yatak için başlıklar -- mobilya sarsıntı önleme aracı -- başlık durdurucuları duvarınızı etkili bir şekilde hasardan koruyabilir, gürültüyü için iyi bir araç.

 

Yatak başlığı sabitleyici -- karyola çerçevesi sallanma önleyici alet. yatak, kanepe, şifonyer, dolap, kitaplık, gardırop, buzdolabı ve diğer mobilyalar için uygundur.

Yatak odası mobilyası--keçe, gürültüyü etkili bir şekilde azaltabilir ve duvarı hasardan koruyabilir ve ana kayanın sallanmasnı önleyebilir.

 

Ranza twin over twin - yataklar, kanepeler, kitaplıklar, dolapları, dekoratif dolaplar gibi sallanması kolay tüm mobilyalar için uygundur.

 

Başucu destek çerçevesi aleti-- kullanım için birinci sınıf malzemeden yapılmıştır. iyi bir arkadaşlarınız, aileniz,

renk: gümüş, siyah başucu sarsıntı önleyici alet.
malzeme: paslanmaz çelik karyola aleti.
-yatak sallama önleme aracımız, 4 adet ayarlanabilir dişli karyola çerçevesi önleme aracı, kurulumu kolay başlık durdurucuları içerir.
 Yataklar, kanepeler, kitaplıklar, dolapları, dekoratif dolaplar, vb. karyola bağlantı elemanları gibi sallanması kolay tüm mobilyalar için uygundur.
-yatak, kanepe, şifonyer, dolap, kitaplık, gardırop, buzdolabı ve diğer mobilyalar için başucu sarsıntı önleyici alet için uygundur.
- yaygın olarak ev, yatak odası, oturma odası, ofis, otel, aile yanında konaklama, restoran, okul ve benzeri başucu sarsıntı önleyici araçta uygulanır.
-Paslanmaz çelik malzemeden üretilmiş, uzun süreli kullanım için pratik yatak başı destek stabilizatörü.

ürün açıklaması
duvar için başlık durdurucuları takılması ve çıkarılması kolaydır, yatak, dolap, kanepe vb. gibi çoğu mobilya için uygundur. çelik malzeme ve .anti-shake fixer sizin için seçin. Karyola anti-shake aracı, mobilyalarınızın sallanmasını önleyebilir

Ölçü : kapalı hali 6 cm – açık hali 8 cm dir (6cm ile 8 cm arası ayarlanabilir özelliktedir.)

2 Adet Ayarlanabilir Yatak Başı Sabitleme Aparatı

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, bereketli, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4