Sert Kıllı Çekçekli Fayans Halı Fırçası Uzun Saplı Temizlik Fırçası

Stok: 96


Barkod:


Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.

Sert Kıllı Çekçekli Fayans Halı Fırçası Uzun Saplı Temizlik Fırçası

 Zemin sileceği, zemini çizmeyen ve herhangi bir pürüzsüz yüzeyden su, toz ve yağ lekelerini etkili bir şekilde çıkarabilen yumuşak ve dayanıklı bir kauçuk bıçak tasarımına sahiptir. Silecek süpürgesinin temizlenmesi kolaydır.

 

Zemin için silecek süpürgesi, daha fazla temizlik alanını kaplayan ve ev işlerinin verimliliğini artıran başlığı kullanır.

 

37cm-110 cm  arası AYARLANABİLİR UZUN SAP

 

Zemin için silecek tutamağı uzunluğu gerektiği gibi ayarlanır bu da sırt ağrısını azaltmak için eğilmeden temizlemenizi sağlar. Asma delikli zemin sileceği yıkayıcısının saklanması kolaydır.

 

Çok amaçlı zemin: Büyük silecek sadece zeminleri, pencereleri, duvarları, tezgahları vb. etkili bir şekilde temizlemekle kalmaz, aynı zamanda tüyleri ve evcil hayvan kürklerini de kolayca temizler. Ev tipi silecek banyo, mutfak, duş odası, garaj, havuz ve daha fazlasını temizlemek için idealdir.

 

Ölçü :

Başlık Kısmı : 23 cm

Saplı Hali :110 cm

Paket İçeriği :1 Adet Sert Kıllı Çekçekli Fayans Halı Fırçası Uzun Saplı Temizlik Fırçası

Egatoptan.com Yalnızca SATICI Sıfatı ile bayi olan kullanıcılara ürün satmaktadır.

"1. Yanlış Ürün Gönderimi. / 2. Eksik Ürün Gönderimi. / 3. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Gönderimi / 4. Arızalı Ürün Gönderimi" gibi durumlar haricinde ürün iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

Bu gibi durumlarda tüm masraflar EgaToptan.com’a ait olup Satıcı ‘dan masraf adı altında hiçbir ücret talep etmez.

Satıcı/Bayi sıfatıyla EgaToptan.com’a üye olup , perakende alışveriş yapan kişi/kurumlar Satıcı/Bayi sıfatıyla üye oldukları için yine TİCARET Kanunu hükümlerince sitemizin ve EgaToptan.com’un kurallarına tabidirler.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İLGİLİ ÜRÜNLER

Yukarı Git

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı, huzurlu, bereketli, mutlu ve umutlu bir gelecek dileğiyle... Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4